Tričká Malfini

Základom našich modelov sú tričká firmy Malfini, ktoré sú vyrábané podľa najprísnejších kritérií a podliehajú niekoľkofázovej kontrole kvality. Firma Malfini je spoločensky zodpovedná a je držiteľom certifikátov OEKO Tex, Global Organic Textile Standard (GOTS), licencií pre používanie značiek Supima®, Nanotex®, Cordura® a 3M.

Pre naše vzory sme vybrali niekoľko typov tričiek, ktoré sa môžu na prvý pohľad zdať rovnaké. Rozdielny je materiál, z ktorého sú tričká ušité, a ktorému sú prispôsobené aj malé, ale významné detaily strihov.

Základom je tričko Viper zo 100 % bavlny so silikónovou úpravou, ktorá chráni vlákna pred nečistotami a robí ich hebkejšími. Tričko je pevnejšie, odolnejšie, hodí sa na každodenné nosenie pre dámy aj pánov. Má okrúhly výstrih, strih je priliehavý. Pre deti je základným kúskom tričko Basic s rovnakými materiálovými vlastnosťami. Pánska a dámska verzia tričiek Basic má menší výstrih a rovnejší strih. Podobné sú aj tričká Fit-T LS s dlhým rukávom, vyrábané v detskej, dámskej aj pánskej verzii. Ďalšími typmi bavlnených tričiek je Sailor s modro-bielymi pásikmi a maskáčové tričká Camouflage a Camo Pure. Pre deti ako tričko s krátkym rukávom, pre mužov unisex tričká s krátkym aj dlhým rukávom, a pre ženy okrem tričiek s krátkym a dlhým rukávom, aj ako top bez rukávov (tielko). Ako pracovné/firemné tričká sa najlepšie hodí unisex typ Heavy New. Tieto tričká z bavlny vyššej gramáže majú tubulárny strih bez bočných švíkov. Dámy skôr ocenia ľahšie tričká Pure.

Tričká Origin sú z organickej bavlny s certifikátom GOTS. Táto bavlna je šetrná k životnému prostrediu, je jemnejšia ako obyčajná, strih tričiek je priliehavý.

Z najexkluzívnejšej bavlny Supima® sú vyrobené tričká Exclusive. Je to najkvalitnejšia bavlna, druh Pima, a predstavuje len 1 % celosvetovej produkcie. Je jemná, ale pritom odolná, výrobky si urdžujú stály tvar. Do kategórie prémiových výrobkov patria tričká Action s krátkym rukávom a Brave s dlhým rukávom. Kvalitný strečový materiál (95 % bavlna, 5 % elastan) udržuje stály tvar a precízne prevedenie s mnohými prepracovanými detailami vás nadchnú. Podobné je dámske tričko Slim s dlhým rukávom, navyše v nádherných farbách.

Posledným typom tričiek pre naše vzory sú športové funkčné tričká z rýchloschnúceho materiálu, ktorý je ľahký a vzdušný. Tričko Fantasy z interlokového pique je zo 100 % polyesteru a má priliehavý strih. Vyrába sa v dámskej, pánskej aj detskej verzii. Tričko Chance je zo 100% recyklovaného mikropolyesteru, strih je voľný.

Ak ste si predsa len nevybrali, neváhajte nás kontaktovať. Pokúsime sa nájsť pre vás ten správny materiál, strih alebo farbu.

Pridaj komentár