You are currently viewing Citáty z Biblie

Citáty z Biblie

Tričká s citátmi z Biblie vás môžu sprevádzať celý rok, aj Boh je tu s nami stále. Môžeme nimi vyjadriť svoj postoj v rôznych obdobiach, či už počas Vianoc a počas pôstu pred veľkonočnými sviatkami alebo v letných mesiacoch, kedy sa konajú rôzne kresťanské stretnutia.

V lete (28. – 31. 7. 2022) sa bude v Trenčíne konať Národné stretnutie mládeže. Svätý otec František zvolil k tomuto stretnutiu motto Lk 1: 39 „Mária sa vydala na cestu a ponáhľala sa.“ Je to naozaj veľavravné motto. Všetci, tak ako Mária, sa máme ponáhľať pomáhať všetkým, ktorí to potrebujú. Sila modlitby je počas takýchto stretnutí naozaj veľmi veľká. Pomáha nasmerovať udalosti a mysle ľudí dobrým smerom a tak premôcť zlo.

Na túto príležitosť sme vytvorili tričká s rovnakým citátom a okrajom inšpirovaným slovenskými ľudovými ornamentami zo štyroch oblastí: Trenčín, Čičmany, Piešťany, Záriečie. Tričká sú v rôznych odtieňoch modrej, klasické biele a čierne, ale aj vo farbách typických pre ornament – žltej, červenej, zelenej, tyrkysovej.

Okrem motta stretnutia nájdete v kategórii Náboženské tričká ešte niekoľko iných citátov. Ak máte svoj obľúbený citát, ktorý by ste chceli mať na tričku, pohľadajte produkt Vyber si svoj citát a okraj, kde si môžete vybrať farbu trička, dizajn citátu a samotný citát zapíšete do poznámky, prípadne nám ho pošlete mailom.

                                                                                                                           

Ornament zo Záriečia
Okraj s ornamentom zo Záriečia
Ornament z okolia Trenčína
Okraj s ornamentom z Trenčína
Ornament z okolia Piešťan
Okraj s ornamentom z Piešťan
Čičmianky vzor, čičmiansky ornament
Okraj s ornamentom z Čičmian

Pridaj komentár